PEWNE ZWYCIĘSTWO CHŁOPCÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

lg

Dnia 25 stycznia 2018r. w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego Krościenko n/D odbyły się eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej Chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział wyjątkowo skromnie tylko dwie reprezentacje z następujących szkół: LO z Krościenka oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka . Nasi wspaniali chłopcy bezapelacyjnie wygrali z zespołem LO Krościenko.

Nasi bohaterowie w składzie: Waksmundzki Patryk, Dyda Kamil, Zbozień Tomasz, Głuc Konrad, Waruś Mateusz, Stachowczyk Radosław, Hebda Maciej, Jagieła Łukasz, Mendrala Bartłomiej, Kobla Kacper, Zacher Ryszard, Rogowski Kacper zajęli I miejsce. Opiekun reprezentacji szkoły – mgr Michał Morawczyński.

Chłopcy naszej szkoły wygrali spotkanie i awansowali do zawodów powiatowych w piłce siatkowej. Atmosfera i zaangażowanie całej naszej drużyny było godne podziwu. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki. Zawodnikom życzymy sukcesów na dalszych etapach rozgrywek!

Wyniki rozgrywek były następujące:

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 3:1 (25:8, 22:25, 25:14, 25:16)

Kategoria chłopców:

  1. Miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko
  2. Miejsce – LO Krościenko

Dziewczyny miały mniej szczęścia, aczkolwiek udało im się także wspiąć na podium. Zdobyli II miejsce, za co również serdecznie im gratulujemy!

M.M.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.