PIĘKNY MECZ I WSPANIAŁE ZWYCIĘSTWO CHŁOPCÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

narty2020

Dnia 20 lutego 2020 r. w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego Krościenko n/D odbyły się eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej Chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział tylko dwie reprezentacje z następujących szkół: LO z Krościenka oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka . Nasi wspaniali chłopcy po pięknym meczu wygrali z zespołem LO Krościenko.

Nasi bohaterowie w składzie: Stachowczyk Radosław,Mendrala Bartłomiej, Kobla Kacper, Zacher Ryszard, Węglarz Kamil, Knapczyk Dawid, Szczepaniak Jakub, Hamerski Kacper, Dyda Hubert, Konieczny Damian zajęli I miejsce. Opiekun reprezentacji szkoły – mgr Michał Morawczyński.

Chłopcy naszej szkoły wygrali spotkanie i awansowali do zawodów powiatowych w piłce siatkowej. Atmosfera i zaangażowanie całej naszej drużyny było godne podziwu. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki. Zawodnikom życzymy sukcesów na dalszych etapach rozgrywek!

Wyniki rozgrywek były następujące:

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 2:0 (25:22, 25:22)

Kategoria chłopców:

  1. Miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko
  2. Miejsce – LO Krościenko

Dziewczyny miały mniej szczęścia, aczkolwiek udało im się także wspiąć na podium. Zdobyli II miejsce, za co również serdecznie im gratulujemy!

M.M.

 

Galeria zdjęć:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.