Pierwsze spotkanie z Rodzicami w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję o spotkaniu z Rodzicami, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 17 września 2020 r.
Spotkania z Rodzicami klas pierwszych odbędą się w Szkole, natomiast spotkania z Rodzicami uczniów klas drugich, trzecich i klasy czwartej będą miały formę zdalną (on-line).

Spotkania z Rodzicami klas pierwszych odbędą się o godzinie 16.00 w salach:
1) klasa 1aw – sala nr 5;
2) klasa 1gh – sala nr 109;
3) klasa 1i – sala nr 213.

Spotkania on-line (zdalne) z Rodzicami pozostałych klas – będą miały podobny charakter jak w ubiegłym roku szkolnym. Kontakt z Wychowawcami będzie możliwy poprzez dziennik elektroniczny Librus, z wykorzystaniem możliwości wysyłania i odbierania wiadomości (zakładka Wiadomości). Spotkanie on-line odbędzie się w godzinach 16.00-18.00.

Istnieje również możliwość  kontaktu telefonicznego z wychowawcami.

Z wyrazami szacunku – Marek Ziemianek, wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem.