Podwójne podium dla Naszej Szkoły w biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem wilczym

banbiegi

Dnia 1 marca 2020r. o godzinie 11.00 na terenie Jasielnika – własności p. Anny Kity, w Rezerwacie Biała Woda, oficjalnie rozpoczęto Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” w Szczawnicy. Warunki pogodowe nie były sprzyjające, jednak nasi zawodnicy sprawnie i bezpiecznie dotarli do mety, gdzie czekał na każdego medal oraz pamiątkowe materiały.

W zawodach uczestniczyło około około 100 zawodników zmagających się na dystansach, 5 km oraz 1963 metrów jako dystansu symbolicznego odpowiadającego dacie śmierci ostatniego z żołnierzy wyklętych Józefa Franczka ps. „Lalek”. Naszą Szkołę reprezentowało 10 zawodników.

Zwycięzcy tegorocznego biegu:

Dystans 1963 m kobiety:

I miejsce – Martyna Hryc

II miejsce – Natalia Ligas (ZSZiP)

III miejsce – Aleksandra Janc (ZSZiP)

IV miejsce – Karolina Hryc

V miejsce – Kinga Hełdak (ZSZiP)

Dziękuję wszystkim zawodnikom reprezentującym Naszą Szkołę.

M.M.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.