Potrójne podium dla Naszej Szkoły – Tropem wilczym

Dnia 4 marca 2018r. w Szczawnicy odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -Tropem Wilczym.
Z inicjatywy Centrum Kształcenia OHP oraz Akcji Katolickiej tego typu impreza sportowa po raz pierwszy zagościła w Szczawnicy.

W zawodach uczestniczyło około około 100 zawodników zmagających się na dystansach 10 km, 4 km oraz 1963 metrów jako dystansu symbolicznego odpowiadającego dacie śmierci ostatniego z żołnierzy wyklętych Józefa Franczka ps. „Lalek”. Naszą Szkołę reprezentowało 15 zawodników
i zawodniczek.

Zwycięzcy biegu:

1963 mI miejsce – Piotr Trybała, II miejsce – Jacek Omylak, III miejsce – Kacper Majerczak (ZSZiP).
4 km
I miejsce – Mateusz Urban (ZSZiP), II miejsce – Michał Morawczyński (ZSZiP), III miejsce – Tomasz Czerwień 10 km – I miejsce – Błażej Knutelski, II miejsce- Sławomir Wiercioch, III miejsce – Jacek Pietrzak.

Dziękuję wszystkim zawodnikom i zawodniczkom reprezentującym Naszą Szkołę.

M.M.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.