Potrójne podium dla Naszej Szkoły w biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem wilczym

Dnia 3 marca 2019r. na placu przy PKL  w Szczawnicy odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -Tropem Wilczym. Z inicjatywy Centrum Kształcenia OHP oraz Akcji Katolickiej tego typu impreza sportowa po raz drugi zagościła w Szczawnicy.

W zawodach uczestniczyło około 100 zawodników zmagających się na dystansach, 4 km oraz 1963 metrów jako dystansu symbolicznego odpowiadającego dacie śmierci ostatniego z żołnierzy wyklętych Józefa Franczka ps. „Lalek”. Naszą Szkołę reprezentowało 6 zawodników.

Zwycięzcy tegorocznego biegu:

Dystans 1963m:

I miejsce – Maciej Knutelski,

II miejsce – Michał Morawczyński (ZSZiP)

III miejsce – Antoni Plewa (ZSZiP)

Dystans 4km:

I miejsce – Błażej Knutelski

II miejsce – Mateusz Urban (ZSZiP)

III miejsce – Krzysztof  Ziemianek

Dziękuję wszystkim zawodnikom  reprezentującym Naszą Szkołę.

M.M.

Galeria

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.