PREZENTOWALI SZKOŁĘ Z JAK NAJLEPSZEJ STRONY!

W dniu 7 marca w przed dzień święta wszystkich Kobiet, liczna grupa naszej szkoły pod opieką pani Anny Kordeczki oraz pana Macieja Czai prezentowała się na „Dniu Szkół Ponadgimnazjalnych” zorganizowanych tym razem w Szkole Podstawowej w Ochotnicy Dolnej.

Nasze stoisko jak zwykle „głośne” i barwne wyróżniało się spośród 15 szkół, które przybyły w tym dniu by zaprezentować swoje atuty. Młodzi gimnazjaliści z chęcią zatrzymywali się by obejrzeć świetnie prezentujący się sprzęt komputerowy i podejrzeć sposoby formowania ręczników, a także skosztować słodkich wyrobów cukierniczych – między innymi babeczek z kremem oraz wyrobów
z ciasta waflowego, ale najważniejsze – by zapoznać się z naszą szeroką ofertą edukacyjną.

Nasi uczniowie w interesujący i profesjonalny sposób zachęcali młodszych kolegów do podjęcia nauki w murach krościeńskiej szkoły. Dobra atmosfera i uśmiech nie opuszczała nikogo a rozmowy dotyczące przyszłości i wybrania ewentualnych kierunków kształcenia zapewne nie pójdą na marne i w nowym roku szkolnym liczna grupa gimnazjalistów zasili szeregi naszej szkoły. Podczas tego dnia ,również uczniowie, wygłaszali z wielkim optymizmem prelekcje opowiadając o zaletach szkoły, osiągnięciach i przyszłych planach, które z pewnością jeszcze bardziej zachęcą przyszłych uczniów do podjęcia kształcenia właśnie w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n. D. To był męczący, ale pełen pozytywnych doświadczeń i emocji dzień, oby przyniósł zadowalające rezultaty – my daliśmy z siebie wszystko!

Red. M. C.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.