Projekt „Mieć wyobraźnię miłosierdzia”

W środę – 27 maja br. Wolontariusze ZSZiP wzięli udział w rejonowej prezentacji projektu „Mieć wyobraźnię miłosierdzia” w Nowym Targu. Jest to drugi etap VIII edycji małopolskiego konkursu, do którego Komisja wybrała 11 grup spośród 33 zgłoszeń. Na scenie MOK zaprezentowaliśmy naszą działalność w pantomimie pt. „Z uśmiechem przez życie”. Tłem tej prezentacji był film wykonany przez Justynę Groń, który przedstawiał całoroczną działalność wolontariuszy: akcje, inicjatywy i spotkania z osobami starszymi oraz dziećmi. Cały dzień minął w radosnej atmosferze – tańca i zabawy z wodzirejem oraz na oglądaniu pozostałych projektów. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone za dwa tygodnie.
s.Małgorzata Dyrek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.