Przemyślana decyzja – gwarancją sukcesu!

Podjęcie decyzji o wyborze dalszej drogi kształcenia po złożeniu egzaminu gimnazjalnego wymaga namysłu i rozwagi, bo od niej zależy Twoja kariera zawodowa w przyszłości. Dlatego zespół nauczycieli przedmiotów zawodowych ZSZiP w Krościenku n.D. przygotował dla Ciebie bogatą ofertę edukacyjną w formie rzetelnej informacji na temat kierunków kształcenia zawodowego. By ułatwić Ci dostęp do interesujących Cię informacji zastosowano porządek alfabetyczny, a każdą branżę oznaczono innym kolorem (branża gastronomiczna; branża turystyczno-hotelarska; technik informatyk; klasa wielozawodowa; technik usług kosmetycznych).

O korzyściach wynikających z podjęcia nauki w technikum lub szkole branżowej zapewne już słyszałeś.

Po ukończeniu technikum możesz wybrać naukę na wielu kierunkach studiów. Pozwala Ci na to nauka wybranych przedmiotów na poziomie rozszerzonym, np. w technikum obsługi turystycznej jest to: geografia i język angielski; technik informatyk oferuje Ci matematykę i informatykę, itp. Możesz też podjąć pracę, bo po złożeniu egzaminów zawodowych jesteś fachowcem z tytułem technika. Łatwo możesz ją znaleźć w całej UE, bo zawody, w których kształcimy są poszukiwane na rynku pracy.

Szkoła branżowa kształci wykwalifikowanych pracowników, którzy coraz częściej są poszukiwani na rynku pracy.

Nie obiecujemy, tak jak niektórzy, że osiągniesz to wszystko bez pracy, bo to niemożliwe. Warto, jednak, podjąć trud i zdobyć wymarzony zawód.

W tym roku szkolnym mamy także ofertę dla absolwentów szkół średnich. Szkoła policealna do której mogą zapisać się również absolwenci technikum oferuje Państwu naukę zawodu: technik usług kosmetycznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty

Odwiedź też naszą stronę: https://zszip-kroscienko.nowotarski.edu.pl/, a dowiesz się, czym się zajmujemy poza nauką.

Pracownicy ZSZiP w Krościenku n.D.

 

Zobacz ofertę i opis kierunków naszej Szkoły. Kliknij w ikonę aby dowiedzieć się więcej.

 

branża gastronomiczna branża turystyczno-hotelarska technik informatyk klasa wielozawodowa technik usług kosmetycznych

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.