Rozgrywki e-sportowe

Już tradycją stało się, że w październiku uczniowie przygotowują rozgrywki e-sportowe: turniej piłki nożnej. Turniej ten był realizacją projektu informatycznego, w którym uczniowie musieli wykazać się umiejętnością: organizacji, dobrego planowania, współdziałania w zespole oraz radzenia sobie w nieprzewidzianych sytuacjach. Podczas konkursu panowała bardzo dobra atmosfera a uczniowie rozpoczynali i kończyli mecz uściskiem dłoni. Dodam tylko, że w turnieju każdy z Zespołu mógł wziąć udział, co sprzyjało zawiązywaniu nowych znajomości wśród uczniów.

Mimo wyrównanej rywalizacji zwycięstwo w konkursie przejęli uczniowie z klasy czwartej, czego serdecznie gratulujemy!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.