Słodki akcent przed końcem roku…..

12 czerwca 2019 roku zmieniliśmy miejsce naszych codziennych zajęć i udaliśmy się na warsztaty pieczenia ciasteczek do Parafialnej Ochronki w Krościenku nad Dunajcem. Zajęcia miały  na celu przybliżenie dzieciom techniki sporządzania ciasteczek, a także przekonanie ich, iż nie trzeba wiele, aby wykonać proste, a zarazem zdrowe wyroby pozbawione wielu zbędnych dodatków, takich jak konserwanty, spulchniacze, barwniki i wiele innych. Każde dziecko dostało kawałek ciasta, przygotowanego wcześniej z naturalnych składników, z którego powstały słodkie ciasteczka. Dzieci z zapałem zabrały się do pracy i wykrawały przeróżne kształty. Potem układały swoje wyroby na blachach i z niecierpliwością czekały na ostatni etap. Maluszki nawet odbyły krótką drzemkę przed degustacją! Zarówno uczestnikom, jak i prowadzącym, warsztaty sprawiły wiele radości!!!

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy słodkich wakacji!

S.Kwiatek

Galeria zdjęć

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.