Smaczna, zdrowa i kolorowa kanapeczka na śniadanie!!!

W maju mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole uczniów klasy II a i II b Szkoły Podstawowej im Adama Mickiewicza w Krościenku n.D. wraz z wychowawczyniami. Uczniowie przybyli na warsztaty kulinarne dotyczące zdrowego odżywiania. W czasie wizyty mieli okazję wysłuchania krótkiego wykładu dotyczącego właściwego żywienia i zdrowego stylu życia. Drugim etapem zajęć było przygotowywanie zdrowych kanapek jako propozycji śniadania do szkoły. Uczniowie cały czas prężnie pracowali, wymyślając nowe formy i połączenia smaków. Dla spragnionych przygotowany był również koktajl owocowo-warzywny, a dla rozrywki – konkurs rozpoznawania smaków. Mamy nadzieję, że warsztaty uświadomiły uczniom, jak ważne jest zdrowe żywienie i aktywny tryb życia.

Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas !

Udanego wypoczynku!!!

S.Kwiatek

Galeria zdjęć 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.