Spotkanie misyjne w Dębicy

Siostry Służebniczki z Dębicy zaprosiły pomocników misji w Boliwii na wspólne spotkanie 15.04.2018 r. w Domu Generalnym w Dębicy. Matka Generalna s. M. Maksymilla Pliszka z Zarządem Generalnym, Wikariatem Misyjnym i Siostrami pracującymi w Boliwii wyraziła wdzięczność za wspieranie dzieła misyjnego w Boliwii.

Nasza Szkoła pomaga dzieciom przebywającym w Domu Dziecka w Tupizie. Każdego roku na adopcje przekazujemy sumy pieniężne składane przez młodzież jako symboliczny grosz.

Pan Marek Ziemianek, uczniowie: Kuba Kulasik, Kinga Hurkała i Paulina Pawlik oraz katechetka s. M. Berta reprezentowali naszą Szkołę na wspomnianym spotkaniu.

Były podziękowania i wspólna Eucharystia w duchu misyjnym . Zaprezentowano także scenkę o Bł. Edmundzie Bojanowskim Założycielu Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. Edigna i s. Wiesława opowiedziały o warunkach, w jakich pracują, jak wygląda życie dzieci adoptowanych. Pokazały także owoce naszych ofiar i modlitwy.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.