Spotkanie z podróżnikiem (Islandia)

Zgodnie z coroczną tradycją naszej szkoły 16.10.2018 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy „Trzask”, tym razem odwiedził nas pan Samuel Kempski. Podróżowaliśmy po malowniczej „Islandii – kraju ognia, wody i lodu”. Podziwialiśmy gejzery, wulkan Eldfell i prawie poczuliśmy smak rekina. Odkryliśmy geologiczną zagadkę powiększającej się powierzchni Islandii i uratowaliśmy małe maskonury.

Bogatsi o nowe wrażenia z niecierpliwością czekamy na następne emocjonujące podróże.

„Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki.”

M. Wojciechowska

E.Z.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.