Studniówka maturzystów

W zimowy i mroźny wieczór 12 stycznia 2019 r. odbyła się studniówka maturzystów z Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n.D. W Perle Pienin zebrali się uczniowie  klasy  gastronomicznej, hotelarskiej i informatycznej wraz osobami towarzyszącymi. Na studniówce pojawili się również Dyrektorowie Szkoły, Nauczyciele i Rodzice.  Bal  uroczyście otworzył Pan Dyrektor Leszek Wołek.  Uczniowie zatańczyli poloneza i przedstawili program artystyczny. Zabawa trwała do białego rana.
Oto jak maturzyści wspominają swój najważniejszy bal w życiu:

„Przygotowania były dosyć trudne, czasami dochodziło do niepotrzebnych kłótni ponieważ nie zgadzaliśmy się ale wspólnymi siłami daliśmy radę.” (Kinga i Kasia)

„Większość dziewczyn zakupiła sukienki dużo wcześniej, ponieważ chciały w tym dniu wyglądać wyjątkowo i pięknie. Każda z nas wyglądała cudownie.” (Paulina)

„Każdy  bawił się znakomicie.  Dzięki temu wydarzeniu zbliżyliśmy się   do siebie  jako klasa.” (Kinga)

„Według mnie najciekawszym wspomnieniem był taniec rzeźba oraz taniec Szkotów. Była wspaniała atmosfera . Bedę bardzo dobrze wspominał studniówkę”.(Adam)

„Najciekawszy był polonez chociaż ćwiczyliśmy go dużo mimo to bardzo się stresowaliśmy, każdy podszedł do tego „na luzie” i wyszło znakomicie.”(Paulina)

„Moim zdaniem DJ prowadził bardzo ciekawie zabawy, sala była przepięknie ustrojona, mogliśmy robić zdjęcia na tle ścianki przygotowanej przez fotografa” (Kasia i Anita)

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z DJ-a, była super zabawa, każdy się wybawił i wytańczył.” (Paulina i Kasia)

„Studniówka zostanie w naszej pamięci na długie lata.” (Ewelina i Magda)

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii ze studniówki.