Święty Mikołaj odwiedził ZSZiP

W poniedziałek, 7 grudnia, do ZSZiP przybył św.Mikołaj z pomocnikami. Odwiedzał poszczególne klasy, był w restauracji oraz w kuchni i oczywiście rozdawał słodycze uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie udał się do Krościenka, aby i tam sprawić radość przypadkowym przechodniom, odwiedzić niektóre instytucje oraz sklepy. Zapraszamy na relację do fotogalerii.

To kolejna inicjatywa Samorządu Uczniowskiego, a w tym miejscu szczególne podziękowania za jej przygotowanie kierujemy do następujących uczniów: Rafał Ziemianek (3i), Dawid Syjud (3I), Jakub Gaweł (3i), Paulina Kozub (2g), Aleksandra Regiec (2g), Tomasz Bednarczyk (1i).

red. S.Małgorzata Dyrek

zobacz_galerie_zdjec

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.