Szczawnicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej zakończona

Uczniowie Naszej Szkoły pod nazwą FC Perun byli uczestnikami Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zakończyła ona swoje rozgrywki w dniu 3 marca po blisko trzech miesiącach zmagań. W tegorocznej edycji ligi amatorskiej udział wzięło 10 zespołów, a każdy z zespołów rozegrał po 18 spotkań w trybie wieczorowym (piątek – sobota). W naszej drużynie aż 18 uczniów i absolwentów brało udział w meczach Ligowych i ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce. Należy podkreślić, że głównym celem było ogranie naszych zawodników, przygotowanie ich pod względem mentalnym jak również psychicznym na zbliżające się zawody powiatowe w Nowym Targu.

Ważnym aspektem jest również pogłębianie i doskonalenie umiejętności siatkarskich, które będą procentować na przyszłość. Dziękuję wszystkim uczniom i absolwentom za udział, wole walki, determinację oraz dobrą zabawę.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA GRĘ!!!! DO ZOBACZENIA W NASTĘPNYM ROKU.

M.M.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.