Szkoła do hymnu

Powiększ obraz

W środę 10.11.2021, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, o symbolicznej godz. 11:11 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Szkoła do hymnu. Z uwagi na trwający stan epidemii każda klasa odśpiewała Mazurek Dąbrowskiego w sali lekcyjnej. Uczniów podczas śpiewu prowadziła przez radiowęzeł uczennica klasy 2GH- Karolina Puchomirska, natomiast krótką historię odzyskania niepodległości przez nasz kraj przeczytał uczeń klasy 1 I  .


Serdecznie dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do akcji oraz uczniom za odświętny ubiór oraz godne odśpiewanie hymnu.


Samorząd Uczniowski

Galeria zdjęć

Montaż filmu : Łukasz Wolski klasa 3J

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.