Szkolny dzień e-sportu

12 października 2017r. uczniowie klasy 4i tj. Damian Waksmundzki, Szymon Kacik, Łukasz Jagieła, Artur Mikołajczyk oraz Rysiek Kasprzak przystąpili do realizacji informatycznego projektu, którego zadaniem było zorganizowanie rozgrywek piłki nożnej w wirtualnej rzeczywistości. Do konkursu przystąpiło 32 uczniów różnych klas, ale najliczniejszą grupę stanowili informatycy naszej szkoły. Po bardzo emocjonujących wstępnych rozgrywkach, lista grających mocno się uszczupliła aż do finału doszli najlepsi z najlepszych w tym roku: Wiktor Kordas (3i) oraz Mateusz Zachwieja (3i). Zwycięzcą został Wiktor, czego serdecznie gratuluje mu cały zespół organizatorów!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.