Szkolny turniej League of Legends

Dnia 27 grudnia (piątek) w godzinach 10:00 – 15:00 odbył się pierwszy turniej dla uczniów klas pierwszych ZSZiP w League of Legends. W turnieju wzięły udział cztery drużyny:

• SKJ-D1
  • HKT
  • JaworTeam
  • Agenci Nerf

Rozgrywki przebiegały w pięcioosobowych składach w systemie: każdy z każdym. Turniej obfitował w nieplanowane organizacyjne niespodzianki, ale za każdym razem udawało się opanować sytuację. Projekt organizatorów oraz uczestników imprezy obejmował:

• ustalenie regulaminu oraz zasad rozgrywek,
  • przygotowanie stanowisk i sprzętu do gry,
  • przeprowadzenie oraz odpowiednie sędziowanie rozgrywek.

Turniej dostarczył organizatorom wielu doświadczeń, które w przyszłości pomogą przeprowadzić kolejną edycję zawodów, tym razem dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Organizatorzy turnieju:

Stanisław Urbaniak

Antoni Michałczak

Dawid Chrobak

Kamil Kubik

Pomoc Techniczna:

Bartosz Piwowarczyk

Jan Rozmus

Jan Janczura

Jakub Konopka

Marek Syjud

Opiekun turnieju:

Maciej Kordeczka

Turniej wygrała drużyna SKJ-D1 uzyskując maksymalną ilość punktów.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach.

Galeria zdjęć: