„To jest Moja Szkoła!” – kolejny etap projektu budżetu obywatelskiego za nami

29 kwietnia, zgodnie z terminarzem działań projektowych, odbyło się posiedzenie komisji weryfikacyjnej dla wniosków złożonych do Projektu uczniowskiego budżetu obywatelskiego w ZSZiP „To jest Moja Szkoła!”. Komisja złożona z dyrektora szkoły – Elżbiety Trojnarskiej, przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Rafała Ziemianka, zastępcy przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Pauliny Kozub oraz opiekuna Samorządu – s. Małgorzaty Dyrek dokonała analizy wniosków złożonych do projektu. Do projektu zostało zgłoszonych dziewięć wniosków. Komisja dokonała wnikliwej analizy przedstawionych wniosków, sprawdzając ich zgodność z zasadami zgłaszania wniosków do projektu oraz spełnienie kryteriów oceny pomysłów. Biorąc pod uwagę powyższe względy Komisja wyłoniła pięć pomysłów, które spełniły wymagania dopuszczenia do następnego etapu. Lista wniosków zostanie ogłoszona na tablicy ogłoszeń Samorządu Uczniowskiego oraz na stronie internetowej szkoły dnia 16 maja.
(ET)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.