Trochę słodyczy w czasie pandemii …

Powiększ obrazsłodkości

Pandemia jest dla nas bezlitosna. Dalej trwamy w zawieszeniu nie wiedząc co przyniesie jutro. Mimo wielu obostrzeń i zakazów, w myśl rozporządzeń Ministerstwa Edukacji,
w naszej szkole dalej realizujemy zajęcia praktyczne w gastronomii. Uczniowie klasy 2 a
gr. 2 Szkoły Branżowej I stopnia obecnie realizują dział programowy jakim są wyroby cukiernicze. Jest bardzo słodko! Piątkowe zajęcia były poświęcone wyrobom z ciasta francuskiego oraz półfrancuskiego

M. Czaja

Galeria zdjęć: