Trzeci maja w Amfiteatrze pod Wierzbą – pokaz karate w Krościenku n/D

Dnia 3 maja 2014r. w wyremontowanym krościeńskim Amfiteatrze pod Wierzbą odbył się pokaz karate shinkyokushinkai, w którym uczestniczyli między innymi uczniowie Naszej Szkoły. Było rodzinnie, walecznie i po góralsku.
Cyt.” Witam wszystkich turystów i mieszkańców Krościenka. Wprawdzie jest chłodno, ale mam nadzieję, że przygotowany występ Was rozgrzeje. Zapraszam do wspólnej zabawy.” z wystąpienia kierownika Gminnego Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem Józefa Szałwii.

Galeria

red. Michał Morawczyński

1 komentarz

  • Lyudmila 10 września 2014 at 14:10 - Reply

    Aga – Mam zaszczyt jako pseiwrza poczynić wpis na Waszym nowym blogu!:) Cieszę się, że rozpoczęliście od fantastycznych zdjęć Moniki i Wojtka!:)Podoba mi się tu, więc myślę, że będę Waszym częstym gościem!:)Tylko nie każcie zbyt długo czekać na kolejne fotografie :)Pozdrawiam!17 stycznia 2011 19:04

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.