Uczestnictwo ZSZiP w turnieju siatkarskim z okazji 70-lecia Liceum

W dniu 30 maja 2015roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Krościenku nad Dunajcem odbył się turniej drużyn amatorskich w piłce siatkowej z okazji 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn amatorskich, które podzielone na dwie grupy, rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym” w kategoriach żeńskiej i męskiej. Sędzią głównym turnieju był Pan Jakub Gabryś.
W kategorii mężczyzn zacięta rywalizacja pomiędzy zespołami zakończyła się zwycięstwem drużyny LO, w której grali zarówno Uczniowie jak i Absolwenci. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Naszej Szkoły.
A oto wyniki:
Mężczyźni:
1 miejsce: Uczniowie LO wsparci przez absolwentów
2 miejsce: Absolwenci LO
3 miejsce: ZSZiP w Krościenku nad Dunajcem w składzie: Orkisz Piotr, Nowaczyk Dawid, Mastalski Adrian, Chmiel Artur, Błażusiak Maciej, Waksmundzki Patryk oraz absolwent Naszej Szkoły, Dariusz Olszyński.