Udział w akcji „Zdobywca 4 wież”

Dzisiaj zdobyliśmy pierwszą z czterech wież – na Koziarzu (Suchy Groń) w Beskidzie Sądeckim. Pogoda dopisała, widoki przepiękne, prawdziwa uczta dla naszych oczu. Pozostałe wieże: Magurki, Gorc i Lubań planujemy odwiedzać w kolejnych trzech latach szkolnych, co roku jedną. Na każdej wieży zamontowana jest skrzynka z pieczątkami w formie tradycyjnej ochotnickiej solniczki wykonana z drewna. Dziś każdy z nas w swoim osobistym folderze przybił pierwszą pieczątkę. Po odwiedzeniu wszystkich wież i zebraniu pieczątek każdy uczestnik akcji otrzyma odznakę „Zdobywca 4 wież”. Będzie to dla nas wyjątkowa pamiątka na zakończenie szkoły i ogromna ilość niezapomnianych wspomnień.

Akcja prowadzona jest przez Gminę Ochotnica Dolna. Zachęcamy pozostałe klasy do skorzystania z naszego pomysłu.

Dorota Nelle-Zborowska oraz uczniowie klasy 2g/h