Uroczysta inauguracja roku szkolnego

Dnia 1 września 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek  rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta w Kościele p. w. Chrystusa Dobrego Pasterza. Następnie uczniowie wraz z opiekunami, nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.15 w auli  szkoły rozpoczął się uroczysty apel. Pan Dyrektor przedstawił najważniejsze informacje dotyczące organizacji zajęć lekcyjnych i poinformował wszystkich uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Życzył wielu sukcesów, wysiłku pracy oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy  i umiejętności. W części artystycznej uczniowie odnieśli się do historii Państwa polskiego oraz zbliżającym się jubileuszu Odzyskania Niepodległości.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.