Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem

Powiększ obraz

Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy
się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w
nim trwać dłużej niż to konieczne tracimy radość
i sens tego, co przed nami.
Paulo Coelho

Powyższymi słowami Pan Dyrektor rozpoczął tegoroczną uroczystość zakończenia roku szkolnego. To radosna, ale i niepozbawiona refleksji, okazja do dokonania podsumowań, złożenia gratulacji, życzeń, a także nagrodzenia tych, którzy swoją rzetelną postawą, sumiennością i całoroczną pracą na takie wyróżnienia zasłużyli. Dlatego też podczas tego wydarzenia wręczono nagrody i dyplomy uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli ten rok szkolny, wykazali wysoką frekwencję oraz brali udział w konkursach.
Cześć artystyczną współorganizowali wychowawcy i uczniowie klas pierwszych Technikum. Przygotowali oni pantomimę, podczas której z komicznym akcentem odzwierciedlali sytuacje zaczerpnięte z życia naszej szkoły. Z kolei uczniowie klas II Szkoły Branżowej I Stopnia uroczyście pożegnali starszych kolegów, kończących swoją edukację w naszej szkole. Absolwenci od młodszych uczniów otrzymali prezenty, które przypominać im będą niezapomniany czas w ZSZiP. Wspomnienia należy pielęgnować i utrwalać. W tym szczególnym dniu uczestnicy uroczystości mogli dzięki prezentacji cofnąć się w czasie i razem z uczniami klas III przeżyć to jeszcze raz.

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim nauczycielom oraz rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.
Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Fotorelacja