V Masowy Bieg Niepodległości

Dnia 11 listopada 20014 roku w ramach obchodów 96. rocznicy odzyskania niepodległości w Szczawnicy odbył się V Masowy Bieg Niepodległości, w którym wzięli także udział nasi uczniowie. Słoneczna pogoda sprzyjała zawodnikom i organizatorom. Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem jest liczba uczestników biegu –  wzięło  w nim udział 271 zawodników w różnych kategoriach wiekowych i niezliczone rzesze kibiców, którzy przybyli pod Karczmę „U Polowacy”, by wspierać swoich faworytów. Uczestnicy biegu rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych.
W kategorii dziewcząt Kotarska Sylwia z kl. II a uplasowała się na 2 miejscu. W kategorii chłopcy zajęli kolejno:
Łużny Dominik, kl. I i – 6 miejsce,
Urban Mateusz, kl. I i  – 7 miejsce,
Czaja Maciej, kl. I i  – 8 miejsce,
Sukces odnieśliśmy również w drużynie –  ZSZiP w Krościenku n.D. uplasował się na I miejscu.
Mamy nadzieję, że wspaniała aura i miła atmosfera dostarczyły wszystkim dobrej zabawy, a zacięta rywalizacja i wytrwałość zawodników, niezapomnianych wrażeń.

Galeria

red. Michał Morawczyński

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.