VIII Masowy Międzynarodowy Bieg Pieniny 2014

19 września 2014 r. odbył się VIII Międzynarodowy Masowy Bieg Pieniny 2014. Zwycięzcy w każdej z grup otrzymali nagrody rzeczowe (do 10-go miejsca), dyplomy (do 10-ego miejsca) i puchary (do 3-go miejsca).
VIII Międzynarodowy Masowy Bieg Pieniny 2014 – udział wzięło 20 uczniów naszej szkoły:
DZIEWCZYNY:
Hasior Natalia, Rusin Sabina, Zając Honorata, Matuszek Karolina, Bobla Beata.
CHŁOPCY:
Wiercioch Marcin, Domian Mateusz, Plewa Piotr, Chlipała Piotr, Babik Rafał, Chmiel Artur, Ziemianek Rafał, Urban Michał, Urban Mateusz, Potaśnik Dominik, Majerczak Krzysztof, Wójcik Artur, Ciesielka Dawid, Szczepaniak Mariusz i Jagieła Łukasz.

NAJLEPSZE WYNIKI UZYSKALI:
1 miejsce – Rusin Sabina klasa I a
7 miejsce – Hasior Natalia II g
8 miejsce – Zając Honorata II g

Galeria

Opiekunowie drużyn: D. Śniegoń, M. Morawczyński

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.