Wakacyjne Staże zawodowe w roku 2020

stazezawodowe3

W okresie wakacyjnym w ramach projektu „Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno- gastronomicznej w powiecie nowotarskim” po raz kolejny odbył się staż zawodowy, z którego łącznie skorzystało 6 uczniów. Staż odbył się w Hotelu Solar Spa w Szczawnicy. Stażyści zapoznali się z zasadami funkcjonowania obiektu, poznali specyfikę pracy w recepcji hotelowej, pozyskali wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu oraz promocji obiektu hotelowego, mieli możliwość uczestniczenia w procesie organizacji przyjęć i bankietów oraz planowania menu. Każdy z uczniów odbył 150 godzin stażu, za które przysługiwało mu stypendium stażowe.

W latach 2017 – 2021 Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n. D. uczestniczy w realizacji projektów pod nazwą „Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno- gastronomicznej w powiecie nowotarskim” realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów – SPR, współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.