Warsztaty filmowe – cykl „Nakręcona Nauka”

banerwarsztaty

Chcemy przedstawić wam kurs w którym można wziąć udział w czasie wolnym od zająć zdalnych.

„Nakręcona Nauka to seria 10 odcinków instruktażowych przygotowanych przez popularyzatorów ze Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki. Kurs pokrywa podstawowe tematy związane z tworzeniem video o tematyce popularnonaukowej.

Między 09.11.2020 a 29.11.2020 kurs uzupełniamy o pilotażową edycję Naukowego Wyzwania Video i grupę wymiany doświadczeń na Facebooku. Dzięki temu autorzy filmów będą mogli odpowiadać na Twoje bieżące pytania i otrzymasz wsparcie innych uczestników”

Zobacz film:

Kliknij w link aby przejść do strony kursu:

M.K.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.