Wcześniej na słono a teraz coś na słodko

banersłodkości

W środę z klasą 3a było na słono, a teraz w ramach utrwalenia materiału grupa młodzieży klasy 2b Szkoły Branżowej I stopnia na zajęciach sporządzała wybrane przez siebie słodkości, które między innymi zakończyły dział wyrobów cukierniczych. Było kolorowo ale też i bardzo słodko. Był tort szachownica, tort śmietankowy w kształcie serduszka bo przecież wkrótce walentynki , pyszny tort Pavlova, beziki, ciastka morengi, oraz z ciasta obgotowywanego zwanego inaczej ciastem obwarzanym precle i obwarzanki.

Och ile to było kalorii.

Przed nami jeszcze jeden temat, mianowicie wyroby drożdżowe smażone. Temat ten specjalnie zostawiliśmy sobie na tłusty czwartek. Każdy już pewno wie że chodzi o pączki, więc zapraszamy do śledzenia naszych informacji na bieżąco bo będą też inne niespodzianki.

T. Ptak

 

Klik! galeria zdjęć:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.