Wesoło w Energylandii

W czwartek – 22 września – uczniowie klas: 3a, 3g i 3i/t pojechały na wycieczkę do Zatora. Opiekę nad nimi sprawowały Panie: Danuta Śniegoń, Anna Tomasiak, Dorota Nelle-Zborowska i s.Małgorzat Dyrek. Oczywiście celem podróży był największy w Polsce Park Rozrywki – ENERGYLANDIA. Pomiędzy szaleństwem na familijnych lub ekstremalnych Roller Costerach niektórzy podziwiali ten prawie 30-hektarowy obiekt z tarasów widokowych, inni posilali się w ciekawie zaprojektowanych punktach gastronomicznych lub spędzali czas na seansach w kinie 7D.

Pogoda nie była najlepsza, ale nie popsuło to humoru nikomu, ponieważ podczas kilkuminutowego delikatnego deszczu można było schronić się na pokazach: „Szalonego chemika”, Fireshow , Basketball Freestyle, Western Show, Experimental ART, Led Show i innych.

Wycieczka, wg uczestników, należy do udanych, a czas wesoło i mile spędzony. Niektórzy nawet planują tam pojechać jeszcze kiedyś prywatnie, czując niedosyt po tym wyjeździe.

Oprac.: s.Małgorzata Dyrek

zobacz_galerie_zdjec_visited

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.