Wewnątrzszkolny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w ZSZiP

W środę, 11 grudnia 2019 r. o godz. 900 został rozegrany IV Wewnątrz-klasowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Miejscem rozgrywek była aula w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n/D. Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego Panią mgr Danute Śniegoń oraz Pana mgr Michała Morawczyńskiego. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”

Do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiło 24 zawodników, natomiast w kategorii dziewcząt wystartowało 14 uczestniczek. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Dyplomy za uzyskane lokaty zostały wręczone przez wicedyrektora ZSZiP Pana mgr Marka Ziemianka.

Klasyfikacja koncowa:

Kategoria dziewczęta:

1 – miejsce Cichoń Emilia z klasy III g/i

2 – miejsce Sproch Anna z klasy III g/i

3 – miejsce Dyda Aldona z klasy IV g/h

Kategoria chłopcy:

1 – miejsce Stachowczyk Radosław z klasy IV h/t

2 – miejsce Czerwiec Filip z klasy I i

3 – miejsce Kołek Kacper z klasy I z

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach.

Galeria zdjęć:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.