Wolontariacka Gra Miejska 2016

banerdyek

2 grudnia odbyła się w Nowym Targu Wolontariacka Gra Miejska, w której wzięła udział 4-osobowa drużyna naszego Wolontariatu.

Śnieżyca nie przeraziła wolontariuszy, którzy dzielnie odnajdywali kolejne punkty i rozwiązywali zadania, zlokalizowane na terenie miasta oraz w salach MOK-u. Wolontariusze odwiedzili: Gry Terenowe Nowy Targ, Fundację im. Adama Worwy, Środowiskowy Dom Samopomocy „Promyk”, Muzeum Podhalańskie, Towarzystwo Kultury Aktywnej „Ferment”, Fundację „Zmieńmy Świat”. 

Wszyscy wrócili zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia gry escape room.

ban2

 Oprac.:  s.Małgorzata Dyrek

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.