WOLONTARIACKA GRA MIEJSKA 2019

WOLONTARIACKA GRA MIEJSKA 2019

  1. Obejmowała 7 stanowisk:Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu, ul. Sobieskiego 4 tutaj nastąpiła rejestracja grupy- nasza nazwa to ŚNIEŻYNKI-
  2. Otrzymałyśmy kartę zaliczenia i książkę „Śladem zabytków techniki z Podhala na Liptów” jako pomoc dydaktyczną.
  3. Środowiskowy Dom Samopomocy „Promyk”, ul. Jana Kazimierza 22– tutaj Panie miłe i sympatyczne ukazały nam pracę z osobami w różnym wieku, które potrzebują pomocy. Zajęcia mają każdego dnia praktyczno-techniczne.
  4. Fundacja im. Adama Worwy ul. Królowej Jadwigi 48 –zadanie nasze polegało na wybraniu sobie dziecka i napisaniu do Niego listu z racji św. Mikołaja.
  5. TKA Ferment Rynek 1, Ratusz – każda z nas włączyła się w akcję „Maraton pisania listów” i napisała list prosząc o pomoc w konkretnej sytuacji.
  6. Galeria Sztuki BWA Jatki o/Małopolskiego Centrum Kultury Sokół, ul. Kościuszki 4 – trafiłyśmy na zmianę wystawy i miłe przyjęcie.
  7. Polski Komitet Pomocy Społecznej, ul. Kościuszki 8 – Pani kierowniczka ukazała nam pracę, pomoc biednym, samotnym, potrzebującym. Dziewczęta mogły obsłużyć w czasie wydawania posiłków.
  8. Grupa Gry Terenowe Nowy Targ, ul. Sobieskiego 4 –ostatnie zadanie to w zamkniętym pokoju znaleźć informacje-szyfr do otwarcia kłódki i następne polecenia, aby dojść do hasła. Zajęło nam to 11:22 i wywalczyłyśmy I miejsce oraz puchar na cały rok.

Wolontariat naszej szkoły reprezentowały Uczennice z kl. II GT i są to: Chlipała Katarzyna, Julia Jacynnik, Ligas Natalia, Prymula Angelika, Wójcik Weronika pod opieką s. Bernardą Zybura.

Galeria zdjęć:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.