Wśród najlepszych w powiecie – Nagroda Starosty

Karol Bukowski w gronie najzdolniejszych uczniów nagrodzonych przez Starostę Powiatu Nowotarskiego

W dniu 18 czerwca 2019 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu zostały rozdane Nagrody Starosty dla najzdolniejszych uczniów szkół oraz placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Nowotarski. Dyplomy oraz upominki wręczył uczniom Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber. Nagrodzeni uczniowie wyróżnili się w swoich szkołach nie tylko wzorowym zachowaniem i bardzo dobrymi wynikami w nauce, ale także zostali wyróżnieni za liczne sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, aktywne działania na rzecz szkoły, za zaangażowanie w działalność charytatywną, społeczną i wzorową postawę wobec drugiego człowieka.

Z naszej Szkoły, do nagrody, został wytypowany uczeń klasy II a/w Karol Bukowski, który uzyskał bardzo dobre wyniki w nauce, aktywnie uczestniczył w życiu klasy i szkoły oraz godne reprezentował szkołę w zawodach sportowych. Karolowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wysokich wyników w nauce.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.