Wycieczka klasy 3i do Krakowa

Październikową wycieczkę do Krakowa klasa 3i zaplanowała na dzień 16.10.2015r. Pierwszym jej punktem było zwiedzenie krakowskiego muzeum: Fabryki Oskara Schindlera. W tym miejscu uczniowie mieli okazję zgłębić tajniki wiedzy historycznej z okresu II wojny światowej, ale również mogli poczuć prawdziwego ducha owych czasów. Setki zdjęć, prawdziwe nagrania, inscenizacje miejsc oraz historie opowiadane przez przewodnika zaciekawiły chyba każdego.

Drugi punkt miał charakter typowo rozrywkowy. Uczniowie wybrali się do kina 3d, po czym nastąpiła chwila męskiej rywalizacji – chłopcy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności podczas gry w kręgle. Nie można również zapomnieć o możliwościach wokalnych grupy, która donośnym śpiewem umilała czas.

zobacz_galerie_zdjec

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.