Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

Z okazji ogłoszenia roku 2014 Rokiem Czytelnika został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs Plastyczny. Uczestnicy mieli wykonać rysunek będący ilustracją do cytatu dotyczącego książki lub też czytania. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Szczawnicy i Krościenka.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zdobył tegoroczny absolwent technikum informatycznego Szymon Walosik. II miejsce zajęła Sylwia Noworolnik z klasy I G. Uroczyste otwarcie wystawy wszystkich prac, połączone z wręczeniem nagród, odbyło się 22 maja 2014 r. w gimnazjum w Szczawnicy. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Galeria

red. Helena Kaźmierska

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.