Wyniki wyborów do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego

Dnia 4 października przeprowadzono wybory Opiekuna Samorządu Uczniowskiego i nowego Zarządu ZSZiP – SU.

Przewodniczący Marcin Hamerski oraz członek zarządu Aleksander Matusik pod okiem opiekuna Samorządu Szkolnego przeprowadzili wybory do władz zarządu.

Uczniowie przeprowadzili wybory na opiekuna z listy nauczycieli uczących w naszej szkole. Opiekunką SU została wybrana Pani Anna Wojdyło.

Kolejnym etapem wyborów było wybranie nowych członków Szkolnego Zarządu uczniowskiego. W wyniku przeprowadzonych wyborów wyłoniono nowy zarząd:

Stanisław Urbaniak – Przewodniczący

Dominik Kołek – Zastępca

Remigiusz Kaczorowski – Skarbnik

Sebastian Jankowski – Sekretarz

P.S. Uczniowie: Marcin Hamerski, Kinga Hełdak, Aleksander Matusik, Stanisław Michałczak oraz Dawid Knapczyk prowadzili we wrześniu kiermasz podręczników za co składamy im serdeczne podziękowanie.