Wyróżnienie dla Naszej Szkoły

krewwyroznienie

Dnia 19 grudnia 2017 roku w dowód uznania za długoletnie i systematyczne oddawanie krwi (od 2003 roku) przez uczniów i nauczycieli ZSZiP z Krościenka n/D na ręce dyrektora ZSZiP Pana mgr Leszka Wołka przekazany został przez założyciela Koła Honorowych Krwiodawców „Kropla” przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji w Nowym Targu Pana Mateusza Kapolkę Dyplom Uznania za szlachetny gest dobroci i zaangażowania w Akcji Honorowego Krwiodawstwa.

Miło nam, że doceniono Naszą placówkę, Uczniów, Nauczycieli, którzy regularnie od 15 lat oddają honorowo krew. Trzeba nadmienić, że powyższą chwalebną inicjatywę w Naszej Szkole zapoczątkowała Pani mgr Danuta Śniegoń. Zachęcanie uczniów do honorowego oddawania krwi jest regularnie kontynuowane przez Panią mgr Danute Śniegoń oraz Pana mgr Michała Morawczyńskiego.

D.Ś,M.M

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.