Wysokie wyniki w Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej

logohotel

W tym roku młodzież naszej Szkoły wzięła udział w Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej, której tytuł przewodni brzmi: „Działania proekologiczne w nowoczesnym hotelarstwie i gastronomii”. Pomimo pandemii etap okręgowy odbył się on-line 7 stycznia br. Do finałowego etapu olimpiady zakwalifikowali się uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 47 punkty na 60 możliwych. Uczennica naszej szkoły – Agata Malik z klasy 3 H uzyskała 54 punkty co stanowi 90%. Najwyższy wynik w Polsce to 55 pkt (92%).

Trochę szczęścia zabrakło Vanesie Capodieci, która uzyskała 46 punktów (77 %) Gratulujemy uczennicom uzyskania bardzo dobrych wyników.  Etap centralny planowany jest w terminie 12-16 kwietnia 2021 r. w Bydgoszczy.

 Agacie życzymy dalszych sukcesów w finale!

Barbara Kozłecka

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.