X Masowy Bieg Niepodległości

Dnia 10 listopada 2019 roku w ramach obchodów 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości w Szczawnicy odbył się X Masowy Bieg Niepodległości, w którym wzięli także udział nasi uczniowie. Nie straszna im była typowo jesienna pogoda: padający deszcz oraz przenikliwy chłód.

Start i metę zlokalizowano pod kolejką. W zawodach wzięło udział 215 biegaczy. Sponsorem nagród było Miasto i Gmina Szczawnica. Uczestnicy biegu rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych. ZSZiP reprezentowało 2 uczniów.

W kategorii chłopców szkoły średnie nasi uczniowie zajęli kolejno:

GRUPA WIEKOWA V – MĘŻCZYŹNI

II miejsce Brzeźny Dominik z klasy III i

GRUPA WIEKOWA V – KOBIETY

III miejsce Janc Aleksandra z klasy I b

M.M.

Zobacz galerię zdjęć 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.