XII Otwarte Zawody w Narciarstwie Alpejskim

Dnia 6 lutego 2016 roku na stacji narciarskiej Arenia Jaworki-Homole odbyły się XII Otwarte Zawody w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezesa Oddziału Pienińskiego Związku Podhalan. W imprezie uczestniczyło 60 zawodników. Trasa była dobrze przygotowana, sztucznie naśnieżona, długość jej wynosiła 525 m., przy różnicy wzniesień 105 m. Podczas imprezy panie ze Związku Podhalan serwowały uczestnikom zawodów swojski bigos, drożdżówki i gorącą herbatę. Pogoda dopisała, temperatura powietrza na starcie i mecie wynosiła -2°C, momentami świeciło nawet słońce. Zawody poprowadził Pan Jacek Śliwiński, a sędzią głównym był Pan Lucjan Malinowski.
Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów: Rafał Ziemianek z klasy IIIi , Kinga Hurkała z klasy Ig, Maciej Hebda z klasy IIi, Krystian Bochnak z klasy IIa oraz Tomasz Zbozień, Rafał Dulak, Mateusz Zachwieja z klasy Ii.

Oto wyniki:

Grupa wiekowa VI chłopcy:

  1. Szczepaniak Jacek
  2. Bochniak Krystian
  3. Ziemianek Rafał
  4. Zbozień Tomasz
  5. Hebda Maciej
  6. Dulak Rafał
  7. Zachwieja Mateusz

 

Grupa wiekowa VI dziewczęta:

  1. Lewoniec Aleksandra
  2. Hurkała Kinga

 

zobacz_galerie_zdjec

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.