Zajęcia profilaktyczne

W dniach 4 i 5 października 2018r. w naszej szkole odbył się cykl spotkań profilaktycznych z udziałem Policji z Komisariatu  Policji  w Nowym Targu. W zajęciach uczestniczyli uczniowie wszystkich klas. Tematyką spotkań były m.in. zagrożenia wynikające z używania dopalaczy i substancji psychoaktywnych.

Zajęcia dla uczniów mają przede wszystkim dostarczyć wiedzy dotyczącej zagrożeń związanych z używaniem dopalaczy i substancji psychoaktywnych, zapoznać z czynnikami chroniącymi oraz czynnikami ryzyka, a także wskazać miejsca, w których można uzyskać pomoc.

Opracowała: A.T.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.