Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Podczas tegorocznych targów wszyscy czytelnicy będą mogli zanurzyć się w świecie polskiej i zagranicznej twórczości literackiej, spotkać się z ulubionymi pisarzami i nabyć jeszcze ciepłe książkowe nowości. Między innymi ze… Szwecji.

Międzynarodowe Targi Książki to ponad 700 wystawców, 70 000 zwiedzających, przeszło 750 autorów i 300 dziennikarzy! Jak co roku, biblioteka szkolna organizuje wyprawę do świata książek.

Jedź z nami, zasmakuj w literackiej uczcie! Gościem honorowym tegorocznej edycji targów będzie Szwecja.

Swoją obecność w piątek potwierdzili m.in.  Wojciech Cejrowski, Leon Knabit, Tadeusz Biedzki, Wojciech Magiera, Wioletta Piasecka, Marzena Juraczko, Annika Lindgreen, Krzysztof Stręcioch, Krystian Janik, Joanna Svensson, Aleksandra Rozmus, Beata Andrzejczuk, Piotr Biedrzycki, prof. Jerzy Bralczyk, Piotr Chmieliński, prof. Tadeusz Gadacz, Edward Łysiak.

O tym, jak ważną rolę w integracji czytelników odgrywają Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, świadczy liczba fanów imprezy na Facebooku.  

Targowy fanpage lubi blisko 30 000 fanów.https://www.facebook.com/profile.php?id=536943690089314&ref=br_rs

Wyjazd na targi odbędzie się w piątek 26 października o godz. 8.00 z Krościeńskiego Rynku. Ilość miejsc ograniczona. Koszt 39 zł. Zgłoszenia będą przyjmowane w bibliotece do 12 października (piątek).

Dokładne informacje o wydawnictwach, autorach i programie targów możemy sprawdzić na stronie http://ksiazka.krakow.pl/pl/

D.Ś.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.