Zaproszenie na Dzień Otwarty

Dyrektor, nauczyciele, młodzież Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem zapraszają uczniów z ościennych gimnazjów, rodziców i nauczycieli na Dzień Otwarty. W piątek 20 marca w godzinach 9.00 – 13.00 będzie można szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną, warunkami lokalowymi, osiągnięciami oraz umiejętnościami uczniów naszej szkoły w branży gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej, informatycznej i kosmetycznej. Ponadto uczniowie będą prezentować swoje pomysły i wiedzę podczas VI Międzyszkolnego Konkursu Nakrywania Stołów Okolicznościowych „Podróże kulinarne po Europie”.
Przyjdź – zobacz – zapoznaj się – zdegustuj, a na pewno nie pożałujesz.

Dzień+otwarty-plakat

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.