Zawody międzyklasowe w PN

PN2017

Dnia 14 czerwca 2017 roku na stadionie SKS Sokolica odbyły się zawody międzyklasowe w piłce nożnej chłopców. Do turnieju przystąpiło sześć drużyn. Zawody dostarczyły bardzo dużo emocji. Nie brakowało finezyjnych zagrań, piłkarskich wślizgów, akcji indywidualnych i zespołowych. Padło dużo goli – strzelonych nogą i głową; bramek zdobytych z gry, po rzutach wolnych a nawet …bramka samobójcza 🙂  W rozgrywkach wystartowało blisko 50 zawodników. Obowiązywał system dwóch grup po trzy zespoły a awans uzyskiwały dwie drużyny. W finale  zwycięstwo wywalczyła drużyna nauczycieli, która pokonała drużynę klasy II i wynikiem 5:4.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce drużyna nauczycieli

II miejsce klasa II i

III miejsce klasa II a/w

IV miejsce klasa I i

V miejsce klasa I a/w

VI miejsce klasa III i

Gratulujemy zwycięzcom J oraz zaangażowana i boiskowej determinacji wszystkim uczestnikom.

Organizator – p. Michał Morawczyński

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.