Zawody w piłce nożnej

Dnia 17 października 2018 roku na stadionie SKS Sokolica odbyły się zawody miedzyklasowe w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Do turnieju przystąpiły trzy drużyny dziewcząt i pięć drużyn chłopców. Zawody dostarczyły bardzo dużo emocji. Nie brakowało finezyjnych zagrań, piłkarskich wślizgów, akcji indywidualnych i zespołowych. Padło dużo goli – strzelonych nogą i głową; bramek zdobytych z gry, po rzutach wolnych a nawet …bramka samobójcza 🙂 W rozgrywkach wystartowało blisko 50 zawodników. Obowiązywał system „każdy z każdym”.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW:

I miejsce klasa IV i

II miejsce klasa II i

III miejsce klasa I g/t

IV miejsce klasa III i

V miejsce klasa I i

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT:

I miejsce klasy I

II miejsce klasy III

III miejsce klasy IV

 

Gratulujemy zwycięzcom turnieju a pozostałym uczestnikom zaangażowana oraz boiskowej determinacji.

Organizator – p. Śniegoń Danuta oraz Michał Morawczyński

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.