Zbiórka darów na Ukrainę 2019

rect3562

Już po raz IV w naszej szkole pragniemy przyjść z pomocą naszym Rodakom za wschodnią granicą. Tradycyjnie zbieramy dary dla polskiej parafii na przedmieściach Lwowa (Lwów-Rzęsna), w której posługuje ks. Rafał Zborowski pochodzący z Łącka. Słodycze i kosmetyki posłużą do przygotowania paczek dla dzieci, a żywność długoterminowa pomoże rodzinom godnie przeżyć Święta Bożego Narodzenia. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję. Pamiętajmy, że dobro które czynimy dla innych uszlachetnia nas samych.

Potrzebne są:

słodycze (najlepiej czekolady lub inne słodycze twarde, czyli takie które nie pokruszą się w transporcie)

żywność długoterminową (cukier, mąkę, ryż, makaron, olej, margarynę, konserwy itp.)

kosmetyki dla dzieci (szczoteczki i pasty do zębów, mydła, kremy, szampony, żele pod prysznic itp.)

Zbiórkę kończymy 22 listopada. Koordynatorami zbiórki darów w szkole są nauczyciele : Stanisława Kwiatek i Maciej Czaja.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.